כתוביות בחינם לסרט בא ונעלם (1972)

movie

הסרט "בא ונעלם" (מילולית עכשיו אתה רואה אותו עכשיו אתה לא) "Now You See Him, Now You Don't" הוא סרט קומי משפחתי שהופץ על ידי וולט דיסני ב-1972. בשנת 1969 סרט המשך לסרט "המחשב נעל נעלי טניס" של דיסני, והוא חלק מסדרה של סרטים המציגים את דמותו של דקסטר ריילי, בגילומו של קורט ראסל.

הסרט עוקב אחר הרפתקאותיו הכוזבות של דקסטר ריילי, סטודנט בקולג' מדפילד הבדיוני, אשר מוצא את עצמו במצבים יוצאי דופן בשל ניסויים מדעיים שהשתבשו. בפרק זה דקסטר וחבריו ללימודים, כולל חברתו דבי (בגילומו של סזאר רומרו) מנסים להציל את המכללה שלהם מחורבן כלכלי. כדי לעשות את זה, הם חייבים להמציא המצאה פורצת דרך.

באמצעות סדרה של תאונות במעבדת המדע של המכללה, דקסטר מקבל את היכולת להפוך לבלתי נראה כרצונו. הוא מגלה שחומר בשם invisibilium, שהיה אמור להיות מקור סופר-אנרגיה, מעניק לו את הכוח הייחודי הזה. יחד עם חבריו, דקסטר מחליט להשתמש בבלתי נראות שלו על מנת לעזור למדפילד קולג' על ידי סיכול ארץ שיזם מושחת, איי ג'יי ארנו (בגילומו של ג'ו פלין) שרוצה לקחת את המכללה לעצמו.

הסרט מציג את דקסטר והתעללותו הבלתי נראית כאשר הוא מנסה להערים על ארנו ואנשיו, כל זאת תוך כדי שהוא מנווט אל האתגרים והמצבים הקומיים הנובעים מהיותו בלתי נראה. הסיפור מלא בקטעים משעשעים, הומור סלפסטיק וטריקים מתוחכמים כמו דקסטר וחבריו שמשתמשים במדע ושנינות כדי להערים על אויביהם.

"בא ונעלם" היא קומדיה משפחתית קלילה המשלבת אלמנטים של מדע בדיוני עם הומור קלאסי של דיסני. הוא ידוע בשל הצגת הבלתי נראות הכייפית והדמיונית שלו, מה שהופך אותו לכניסה בלתי נשכחת לקטלוג הסרטים של דיסני לייב אקשן. הסרט גם משקף את הרוח הבריאה וההרפתקנית של הפקות רבות של דיסני בתקופתו, מה שהופך אותו למועדף נוסטלגי עבור אלה שגדלו איתו.

כתוביות בחינם לסרט בא ונעלם / רואה ולא נראה (Now You See Him Now You Don't)

כתוביות בחינם לסרט

צפייה ישירה עם כתוביות בעברית (תרגום מובנה)

דילוג לתוכן