כתוביות בעברית לסרט הצ'יוואווה מבוורלי הילס 3: ויוה לה פיאסטה! (2012)

movie

"Beverly Hills Chihuahua 3: Viva La Fiesta" הוא סרט קומדיה משפחתי שיצא לאקרנים ב-2012. זהו הסרט השלישי בסדרת הסרטים של "הצ'יוואווה מבוורלי הילס 3", ועוקב אחר הרפתקאותיהם של קלואי, פפי וחבריהם מצ'יוואווה כשהם יוצאים להרפתקה חדשה בעולם הזוהר של בוורלי הילס. הסרט מתרחש בעיקר בסביבה המפוארת של בוורלי הילס, קליפורניה, שם מתגוררת משפחת צ'יוואווה במלון מפואר.

העלילה סובבת סביב משפחת צ'יוואווה, קלואי (קולה של אודט אנאבל) ופאפי (קולו של ג'ורג' לופז) במרכז הסיפור. קלואי ופאפי התיישבו לחיים נוחים בבוורלי הילס, וגרו במלון יוקרתי עם המשפחה האנושית שלהם. עם זאת, כאשר הבעלים שלהם, סם (מגולם על ידי מרקוס קולומה) ורייצ'ל (בגילומה של ארין קייהיל), נתקלים בקשיים כלכליים, הם נמצאים בסיכון של אובדן המלון.

הרפתקה ידידותית למשפחה: במאמץ להציל את ביתם, קלואי, פאפי וחבריהם מצ'יוואווה יוצאים למשימה לזכות בתחרות כלבים מקומית. הסרט משלב אלמנטים של קומדיה, הרפתקה ורגעים משפחתיים מחמם לב, מה שהופך אותו מתאים לקהל צעיר יותר.

"ויוה לה פיאסטה" (מילולית: תחי הפיאסטה) בוחן את היחסים בין בני הצ'יוואווה ובני משפחתם, תוך שימת דגש על נאמנות, חברות ועבודת צוות.

נושאים תרבותיים: הסרט משלב אלמנטים של התרבות המקסיקנית, במיוחד במהלך חגיגות "סינקו דה מאיו" והחגיגות התוססות שסובבות אותו, ומכאן הכותרת "ויוה לה פיאסטה!"

רגעים קומיים: כמו בסרטים הקודמים בסדרה, "Viva La Fiesta" מציג הרבה מצבים קומיים ואינטראקציות הומוריסטיות בין צ'יוואווה ודמויות אחרות.

צוות השחקנים: הסרט כולל את ג'ורג' לופז, אודט אנאבל, מרקוס קולומה וארין קייהיל, בין היתר.

בעוד "הצ'יוואווה מבוורלי הילס 3: ויוה לה פיאסטה" מעולם לא זכתה להכרה של קודמיה, היא ממשיכה בהרפתקאותיהם הידידותיות של קלואי, פפי וחבריהם מצ'יוואווה. הוא מציע סיפור קליל ומבדר עם נושאים של משפחה, חברות, וחשיבות עבודת הצוות, הכל נקבע על רקע סגנון החיים הזוהר של בוורלי הילס.

כתוביות בחינם לסרט הצ'יוואווה מבוורלי הילס 3

כתוביות בעברית בחינם להצ'יוואווה מבוורלי הילס 3

דילוג לתוכן