כתוביות לסרט יצאת כוכב (2014) Postman Pat

movie

שם הסרט הרשמי בעברית הוא "יצאת כוכב", למרות שמילולית יש לתרגם "הדוור פאט: הסרט" (באנגלית: Postman Pat: The Movie), ואם לשמור על עקביות עם הסדרה היה צריך לתרגם "דר הדוור: הסרט" או "דר דוור: הסרט".

"יצאת כוכב" הוא סרט הנפשה ממוחשבת בריטי משנת 2014 המבוסס על סדרת הטלוויזיה הפופולרית לילדים בבריטניה "Postman Pat". הסרט בוים על ידי מייק דיסה, וכולל את קולותיהם של מספר שחקנים ידועים, ביניהם סטיבן מנגן בתור דוור פאט, רונאן קיטינג בתור הקול של פאט, ודייוויד טננט בתור הנבל הראשי, מנחה תוכנית כשרונות בשם סיימון קאובל.

הסיפור סובב סביב הדמות האהובה הדוור פט קליפטון, שעובדת כדוור בכפר הבדוי גרינדייל. פאט ידוע בשל טבעו החביב, ובשל החתול השחור-לבן הנאמן שלו, ג'ס. עם זאת, בעיבוד הקולנועי, פאט נכנסת לתוכנית כשרונות טלוויזיונית ארצית בשם "You're the One" לאחר שקול השירה שלו מתגלה. התהילה החדשה הזו מרחיקה אותו מחובותיו בדואר, וגורמת לתוהו ובוהו בגרינדייל.

כאשר פאט הופך לסלבריטי, הוא מתמודד עם האתגרים של איזון תואר האצולה החדש שלו עם האחריות שלו לעיר ולמשפחתו. בינתיים, סיימון קאובל, מארח תוכנית כשרונות אגואיסטיים, יש לו מניעים נסתרים, והוא מתכוון לנצל את הפופולריות של פט לתועלתו האישית.

הסרט בוחן נושאים של ידידות, משפחה, ואת החשיבות של להישאר נאמן לעצמו. הוא כולל גם הופעות מוזיקליות ושירים קליטים כשפט רודף אחרי החלום שלו להפוך לסנסציית שירה.

"Pat Postman: The Movie" הוא סרט קליל וידידותי למשפחה, הלוכד את מהותה של סדרת הטלוויזיה המקורית, תוך שהוא מציג הרפתקאות ואתגרים חדשים לדמויות האייקוניות שלו. המופע משלב הומור, מוזיקה ורגעים מחממי לב, מה שהופך אותו לשעון משעשע עבור חובבי הסדרה הקלאסית וגם עבור קהל הצופים החדש.

כתוביות בחינם לדר הדוור/יצאת כוכב

כתוביות בחינם ליצאת כוכב (2014)

צפייה ישירה בדר הדוור (סדרה)

דילוג לתוכן